Nakoupilo přes 15000 spokojených zákazníků.
platitipti

ratanový nábytek


koše


květinypetronela.coolyoutube


FacebookEETRENE PANTERA

Rozměr matrace :

Dostupnost: Do 10 prac. dní


 
Původní cena 2 499 Kč
Cena s DPH 1 799 Kč
Měsíční splátka 180 Kč

 
 

Na samostatnou přistýlku se nevztahuje doprava zdarma. Dopravné pro tuto akci činí 199 Kč. Dopravné se neúčtuje při osobním odběru ve Zlíně.

 

POPIS PŘISTÝLKY:

Přistýlku Viscosense Rene Pantera můžete položit na jakoukoliv starou nebo novou matraci pro zmírnění tlaku a zvýšení pohodlí. Přistýlka Rene Pantera se přizpůsobuje tělu a poskytuje oporu páteři. Tato přístýlka je vhodná také například na chalupu nebo do karavanu. Přistýlka Rene Pantera je vyrobena z revolučního materiálu Pantera. Tento materiál se vyznačuje vysokou hustotou, vynikající tvarovou stálostí, elasticitou a vysokou životností. Svými vlastnostmi převyšuje latex a studené HR pěny. Přistýlka je opatřena kvalitním snímatelným a pratelným potahem.

 

PARAMETRY MATRACE: 

materiál: PANTERA pěna
tuhost: 1
výška jádra: 6 cm
nosnost: 130 kg
potah: MagnetoTerapia Plus - snímatelný, pratelný na 60°C
doporučené uložení: na starou matraci, zem, válendu
balení: vakuově baleno
záruka: 5 let


POTAHY NA VÝBĚR:

MagnetoTerapia Plus:

Jedinečná potahová látka prošitá moderním vzorem s unikátní kombinací vláken ošetřených bylinným extraktem rostlin Aloe Vera, s vetkanými magneticky aktivními vlákny. Výtažky z Aloe Vera se vyznačují protizánětlivými,antibakteriálními, antibiotickými i jinak pozitivními účinky v oblasti lidského zdraví.
Magnetoterapie má protizánětlivý a protibolestivý účinek, způsobuje roztažení cév,uvolňuje svalové napětí.
Potah je prošitý 80g PES rounem a je vhodný pro alergiky, je opatřen zipem a je pratelný na 60 °C.Složení: 100% Polyester.
potah Magnetoterapia PlusPotahy Polar a Bamboo na vyžádání.

 

 

Při objednání atypického rozměru je z důvodu zakázkové výroby vyžadována záloha, nebo platba předem v minimální výši 50 %.

Některé obrázky mohou být pouze ilustrační.