Nakoupilo přes 15000 spokojených zákazníků.
platitipti

likvidace skladu


koše


petronela.cool


youtube


FacebookEETRENE LUX

RENE LUX
Zde jsou krátká videa potahů, pro lepší orientaci ...

  • Aloe vera

Potah matrace :

Rozměr matrace :

Dostupnost: Do 10 prac. dní


 
Původní cena 2 638 Kč
Cena s DPH 1 899 Kč
Měsíční splátka 190 Kč

Zde jsou videa matrace pro lepší orientaci ...

  • Rene Lux
 
 

Na samostatnou přistýlku se nevztahuje doprava zdarma. Dopravné pro tuto akci činí 199,- Kč. Dopravné se neúčtuje při osobním odběru ve Zlíně.

 

POPIS PŘISTÝLKY:

Přistýlka Viscosense RENE LUX je určena pro všechny, kteří mají nejen problémy se spánkem, ale také pro ty, kterým již nevyhovuje stará matrace a chtějí zlepšit kvalitu svého spánku. Víme, že základem regenerace těla během noci je uvolnění páteře v její přirozené poloze. Přistýlku Viscosense Rene můžete položit na jakoukoliv starou nebo novou matraci pro zmírnění tlaku a zvýšení pohodlí. Přistýlka Rene se přizpůsobuje tělu a poskytuje oporu páteři. Tato přístýlka je vhodná také například na chalupu nebo do karavanu. Je také ideální pro kempování a spaní ve stanu. Přistýlka Rene je vyrobena ze 100% paměťové VISCO pěny. Tato přistýlka je také vhodná pro Alergiky. Je opatřena kvalitním snímatelným a pracím potahem.

 

PARAMETRY PŘISTÝLKY:

materiál: VISCO pěna
tuhost: 1 (stupnice 1-5)
výška jádra: 6 cm
nosnost: 130 kg
potah: MagnetoTerapia Plus, Aloe Vera - snímatelný, pratelný na 60°C
doporučené uložení: na starou matraci, zem, válendu
balení: vakuově baleno
záruka: 5 let


CERTIFIKÁTY:

osvědčení ITC osvědčení ITC osvědčení ITC


POTAHY NA VÝBĚR:

MagnetoTerapia Plus:

Jedinečná potahová látka prošitá moderním vzorem s unikátní kombinací vláken ošetřených bylinným extraktem rostlin Aloe Vera, s vetkanými magneticky aktivními vlákny. Výtažky z Aloe Vera se vyznačují protizánětlivými,antibakteriálními, antibiotickými i jinak pozitivními účinky v oblasti lidského zdraví.
Magnetoterapie má protizánětlivý a protibolestivý účinek, způsobuje roztažení cév,uvolňuje svalové napětí.
Potah je prošitý 80g PES rounem a je vhodný pro alergiky, je opatřen zipem a je pratelný na 60 °C.Složení: 100% Polyester.
potah Magnetoterapia Plus

 

Aloe Vera:

Potah je vyroben ze 100% polyesteru. Je prošitý moderním vzorem a je příjemný na dotek. Díky praktickému zipu je potah dobře snímatelný a lze jej prát na 60°C. potah Aloe Vera

 

Při objednání atypického rozměru je z důvodu zakázkové výroby vyžadována záloha, nebo platba předem v minimální výši 50 %.

Některé obrázky mohou být pouze ilustrační.

 

Mohlo by Vás také zajímat