Nakoupilo přes 15000 spokojených zákazníků.
platitipti

likvidace skladu


koše


květinypetronela.coolyoutube


FacebookEETI v malém bytě je základem kvalitního spánku kvalitní matrace. Kvalitní spánek je spánek nepřerušovaný a pohodlný, kdy se ráno vzbudíme svěží, vyspaní a nerozlámaní. K tomuto nám mimo jiné velmi pomůže správná a kvalitní matrace.

Do malého bytu, pokoje či garsonky je někdy problém vybrat správný rozměr postele a tudíž i matrace. Máme na výběr z několika možností. Postelí je dnes v prodeji nepřeberné množství z různých materiálů i provedení. Postele mají atypické rozměry, jak pro větší uživatele, tak i pro uživatele, kteří potřebují postel menší.

Postele mohou být rovněž vyráběny na míru a stejně tak matrace. Pokud tedy nelze sehnat atypickou matraci požadovaného rozměru, není problém ji nechat vyrobit na míru. Kamenné obchody, stejně jako internetové, které jsou zaměřeny na prodej matrací, poskytují velký výběr matrací s různými i atypickými rozměry. Pokud v tomto výběru nenajdeme tu správnou, zbývá nám již zmíněná varianta výroby matrace na míru podle našich požadavků. Tuto službu nabízejí taktéž jak kamenné prodejny, tak i internetové obchody. Ty nás většinou vedou, stejně jako prodavač v kamenné prodejně, krok po kroku k výběru dokonalé matrace přímo pro nás.

Atypické matrace různorodé tvrdosti

Všechny atypické matrace vyrobené na míru umožňují nejen výběr správné velikosti, ale umožňují nám si vybrat i jakýkoli materiál matrace – matrace pružinové, sendvičové z více materiálů, matrace pěnové nebo z líné pěny, BIO pěny nebo kvalitní latexové, tvrdost matrace, její potah a další vlastnosti. Proto nemusíme zoufat, že nám nebude při atypickém rozměru matrace vyhovovat např. materiál. Matrace atypických rozměrů stejně jako klasické matrace může být vyrobena zvlášť na jedno lůžko nebo na dvojlůžko jako celková matrace nebo jako dvě matrace, což mnoho párů upřednostňuje vzhledem k různým spacím návykům.

V dnešní době jsou velmi oblíbené rozkládací pohovky nejen jako doplněk pro příležitostné návštěvy, ale jako každodenní forma spánku a náhrada postele, především v malých bytech. Spánek na rozkládací pohovce dříve nebyl obecně moc doporučován. Dnes se ale vyrábí i pohovky, do kterých můžeme matraci vložit a tím si zajistit kvalitní spánek. Matrace jsou buď součástí pohovky, kdy si při její koupi matraci a její materiál vybereme nebo si ji můžeme opět nechat vyrobit na míru.

Výroba matrací na míru je dnes velmi oblíbenou záležitostí. Nabízí ji dnes téměř každý větší prodejce matrací. Atypické matrace resp. postele a jejich rozměry jsou dnes vzhledem k různým potřebám uživatelů velmi časté. Matrace nemusí být atypické pouze menší velikostí, ale i většími rozměry.