Nakoupilo přes 15000 spokojených zákazníků.
platitipti

likvidace skladu


koše


květinypetronela.coolyoutube


FacebookEETInvestice do matrace mnohdy není levnou záležitostí, ale jistě se vyplatí. Kvalitní matrace, na které se nám bude dobře spát, je k nezaplacení. Rozdíl v kvalitní a nekvalitní matraci je patrný mnohdy hned ráno po probuzení. Pokud se i přes jinak psychickou pohodu budíme ráno rozlámaní, s bolestí zad, krku nebo hlavy, nevyspaní a bez energie, můžeme z toho vinit naši matraci. Také se Vám stává, že se velkou část noci převalujete, nemůžete se pořádně uvelebit a najít si správnou polohu ke spánku? I za toto může matrace a je třeba vážně přemýšlet nad její výměnou. Občas potíže s matrací nemusíme vypozorovat hned, ale až po nějakém čase. Matrace nás může začít tlačit, může se špatně a nepřirozeně měnit tvarově nebo kroutit. Proležené důlky a nestálý tvar či zápach matrace, to všechno jsou příznaky ne příliš kvalitní matrace a správné matrace pro kvalitní spánek.

Kvalitní matrace není rovnítkem pro nejdražší matraci. Správnou matraci je třeba vybírat podle našich požadavků na materiál, tvrdost i na potah. S ohledem na naši hmotnost, s ohledem na věk, pohlaví a polohu spánku. Určitě je třeba vybírat z kvalitních nejlépe přírodních materiálů, které jsou většinou hypoalergení, prodyšné a většinou recyklovatelné. Pánům více vyhovují matrace tvrdší, dámám spíše měkčí matrace, které mají hřejivý potah např. z ovčího rouna. Naopak pro pány jsou spíše vhodné matrace s chladivým potahem. Matrace musí dobře držet svůj tvar, popř. se tvarovat dle našeho těla např. matrace z líné pěny, která se našemu tělu a poloze při spánku skvěle přizpůsobí.

Kvalitních matrací je celá řada. Správný prodejce matrací nebo průvodce v internetovém obchodě nám jistě pomůže vybrat tu správnou. Nákup kvalitní matrace se jistě vyplatí vzhledem nejen k naší spokojenosti a kvalitě spánku, ale i k trvanlivosti materiálu. Kvalitní matrace je sice vyšší investicí, ale investicí, která trvá i 10 a více let. Na kvalitní matrace je dávána často i tato záruka. Investovat do matrace se jistě vyplatí. V dnešní době výprodejů a slevových akcí či akcí 1+1 zdarma lze koupit matraci nejen kvalitní, ale i cenově velmi přijatelnou.