Nakoupilo přes 15000 spokojených zákazníků.
platitipti

likvidace skladu


koše


květinypetronela.coolyoutube


FacebookEET
Tato CMS stránka není pro zákazníky viditelná.

Výprodej matrací, slevy na matrace

Kvalitní matrace zaručuje kvalitní spánek. Ale co když máme vybavit kvalitními matracemi celou rodinu a rodinný rozpočet není bezedný? Spousta internetových obchodů i kamenných prodejen nabízí akce, výprodeje a slevy.

Jednou z akcí může být i nákup matrací 1 + 1 zdarma. Ten už se ve většině obchodů nevztahuje pouze na stejné druhy matrací, ale bere na vědomí i rozdílné potřeby partnerů na spánek. Takže v akci 1 + 1 můžeme najít i speciální partnerské matrace s rozdílnou tvrdostí matrace, potahem nebo použitým materiálem matrace, což jistě páry s rozdílnými požadavky na spánek velmi ocení.

Další slevové akce v obchodech mohou vyplývat z vyskladňování velkých zásob nebo „starých“ kolekcí matrací, které budou nahrazeny novými. I ve výprodejových kusech jsou matrace velmi kvalitní a budou naprosto splňovat naše podmínky, ale za menší cenu než nejnovější trendy. Občas lze nalézt na internetu výprodejové akce s rušením prodejny nebo určité kolekce nebo značky, což zaručuje opravdu výhodný nákup matrace. Výprodejové akce můžeme použít také na dětské matrace, zvláště v období, kdy dítě roste a mění se jeho výška a tím i rozměry postele a matrace.

Slevy na matrace mohou být v obchodech nabízeny nejen jako procento slevy, ale i v podobě dopravy matrace zdarma, což je u tohoto rozměrnějšího zboží velmi užitečná nabídka. Jako kupující nemusíme shánět odvoz nebo půjčovat větší auto a matrace je nám dopravena až do domu. Jiné výhodné akce nebo slevy mohou být v podobě polštářů, potahů nebo pokrývek či roštů zdarma k matraci. Pokud vybavujeme od základů celou postel, tyto akce jsou pro naši rodinnou pokladnu velmi přínosné. Sleva na matraci může být obchodníkem nabídnuta i ve formě prodloužené záruky na vrácení zboží v případě nespokojenosti.