Nakoupilo přes 15000 spokojených zákazníků.
platitipti

likvidace skladu


koše


květinypetronela.coolyoutube


FacebookEETMatrace pružinové


Pružinové matrace tvoří přídatnými pérky spojené pružiny o síle drátu 2,4mm. Na středu je většinou vrstva pevného materiálu např. filcu, která pružiny drží ve správné poloze a zabraňuje jejich prostupu. Pružiny mají za úkol udržovat tělo ve správném tvaru a přispívat ke kvalitnímu spánku.  
Pružinové matrace vynikají jedním velkým „nej“. Mají totiž logicky nejlepší větratelnost ze všech použitých materiálů pro výrobu matrací. U těchto matrací je často využíváno rozlišení na letní a zimní stranu matrace. Vrstva matrace s letní úpravou v létě odvádí vlhkost a příjemně větrá, v zimě může být s vrstvou např. ovčího rouna a příjemně hřát, ale přesto dobře a kvalitně větrat.
Pružinové matrace jsou tzv. tradiční spaní, protože to byl velmi často používaný materiál pro výrobu matrací dříve. Kvalita těchto matrací je prověřená časem a jejich životnost bývala až 25 let. U méně kvalitních pružinových matrací se mohou pružiny časem prodrat přes vrstvu matrace a znepříjemňovat spánek, ale spíše už jsou matrace vyráběny kvalitně a vrstvy jsou dostatečně pevné a případně impregnované.
Pružinové matrace se mohou používat na všechny druhy roštů i na pevné desky postele. Vhodné jsou i na rošty polohovatelné. Jsou stále oblíbené u velkého množství zákazníků a splňují požadavky rozličných potřeb.
Moderní pružinové matrace tzv. taštičkové obsahují místo pružin soubor jemnějších pružinových taštiček. Jsou špičkou mezi pružinovými matracemi. Matrace má skvělé ortopedické vlastnosti díky rozložení pružin do různých zón. Jsou vhodné pro tvrdé podložky a pevné rošty. Oblíbené jsou pro zastánce tvrdšího spaní nebo pro těžší váhové kategorie.